OŚRODEK

Ośrodek DOMKI POD SOSNAMI to nowe domki letniskowe, powstałe w latach 2008 - 2021. Malownicze położenie ośrodka pośród nadmorskiego lasu sosnowego zapewni Państwu przyjemny wypoczynek.Bliskość morza (400 metrów), jak również jeziora Sarbsko daje możliwość alternatywnego spędzania czasu. Znakomite usytuowanie ośrodka w spokojnej dzielnicy Łeby, do centrum ok. 15 minut spacerem, tworzy doskonałą propozycję dla osób chcących wypocząć w komfortowych warunkach oraz odkrywać uroki Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego - słynne Ruchome Wydmy. Specyficzny mikroklimat oraz panujące tu fantastyczne warunki umożliwiają uprawianie sportów wodnych.

POD SOSNAMI to drewniane, komfortowo wyposażone domki letniskowe z tarasem oraz łazienką z pełnym węzłem sanitarnym. W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje domków:
  • 3-osobowe z tarasem, z aneksem kuchennym i bez aneksu
  • 4-osobowy jednopokojowy z tarasem i z aneksem kuchennym
  • 4-osobowe dwupokojowe z tarasem, z aneksem kuchennym i bez aneksu. 
  • 5-osobowy z tarasem i aneksem kuchennym
  • 6-osobowy z tarasem , aneksem kuchennym i antresolą oraz parterowy
To wymarzone miejsce do wypoczynku dla osób lubiących świeże powietrze, pachnące żywicą i jodem, dla osób ceniących bezpośredni kontakt z naturą. Domki w większości skierowane są w stronę południową, dzięki czemu, po pobycie na plaży, można wypoczywać na nasłonecznionych tarasach.
 
Nasz ośrodek to również wymarzone miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. Ośrodek jest ogrodzony, a ponadto na terenie znajduje się plac zabaw, który umili pobyt najmłodszym gościom.
 
Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe. Przewidziane jest po jednym miejscu do każdego domku.
 
Na terenie ośrodka znajduje się bar z kuchnią domową, a w pobliżu kawiarnia oraz sklep spożywczy, a także kiosk. Istnieje możliwość wypożyczenia w recepcji małych grili.
 
Atrakcyjna lokalizacja przy głównej promenadzie spacerowej Łeby, pomiędzy plażą Bałtyku a jeziorem Sarbsko sprawi, że zapamiętają Państwo pobyt w Łebie przez długi czas.
 
Nasz ośrodek znajduje się naprzeciwko zejścia na plażę C, w odległości 400 metrów od niej. Plaża C jest usytuowana w najspokojniejszej części Łeby, co zdecydowanie zwiększa komfort wypoczynku. Alternatywą jest relaks nad jeziorem, które dzieli odległość 500 metrów od naszego ośrodka. 
 
Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 15:00*, a kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10:00.
 
Przed i po sezonie oferujemy atrakcyjne zniżki. 
 
Kameralny charakter obiektu oraz malownicza, zaciszna lokalizacja zapewnią Państwu spokojny i udany letni wypoczynek.
 
Zapraszamy Państwa od 29 - go maja do 15 - go września.
Realizacja: Lakre.pl