OŚRODEK

Ośrodek POD SOSNAMI to nowe domki letniskowe, powstałe w latach 2008 - 2014. Malownicze położenie ośrodka pośród nadmorskiego lasu sosnowego zapewni Państwu przyjemny wypoczynek.Bliskość morza (300 metrów), jak również jeziora Sarbsko daje możliwość alternatywnego spędzania czasu. Znakomite usytuowanie ośrodka w spokojnej dzielnicy Łeby, do centrum ok. 15 minut spacerem, tworzy doskonałą propozycję dla osób chcących wypocząć w komfortowych warunkach oraz odkrywać uroki Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego - słynne Ruchome Wydmy. Specyficzny mikroklimat oraz panujące tu fantastyczne warunki umożliwiają uprawianie sportów wodnych.

POD SOSNAMI to drewniane, komfortowo wyposażone domki letniskowe z tarasem oraz łazienką z pełnym węzłem sanitarnym. W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje domków:
  • 3-osobowe
  • 4-osobowe jednopokojowe
  • 4-osobowe dwupokojowe
  • 5-osobowy
  • 6-osobowy.
To wymarzone miejsce do wypoczynku dla osób lubiących świeże powietrze, pachnące żywicą i jodem, dla osób ceniących bezpośredni kontakt z naturą. Domki w większości skierowane są w stronę południową, dzięki czemu, po pobycie na plaży, można wypoczywać na nasłonecznionych tarasach.
 
Nasz ośrodek to również wymarzone miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi. Ośrodek jest ogrodzony, a ponadto na terenie znajduje się plac zabaw, który umili pobyt najmłodszym gościom.
 
Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe. Przewidziane jest po jednym miejscu do każdego domku.
 
W pobliżu ośrodka znajduje się bar z kuchnią domową, kawiarnia oraz sklep spożywczy, a także kiosk. Do dyspozycji gości znajdują się również grille.
 
Atrakcyjna lokalizacja przy głównej promenadzie spacerowej Łeby, pomiędzy plażą Bałtyku a jeziorem Sarbsko sprawi, że zapamiętają Państwo pobyt w Łebie przez długi czas.
 
Nasz ośrodek znajduje się naprzeciwko zejścia na plażę C, w odległości 300 metrów od niej. Plaża C jest usytuowana w najspokojniejszej części Łeby, co zdecydowanie zwiększa komfort wypoczynku. Alternatywą jest relaks nad jeziorem, które dzieli odległość 500 metrów od naszego ośrodka. 
 
Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 15:00*, a kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10:00.
 
*Ze względu na dodatkowe procedury dezynfekcyjne związane z COVID-19 czas oczekiwania na pokoje/domki może się wydłużyć
 
Cena sezonowa wynosi pomiędzy 200 zł, a 360 zł za domek za dobę, w zależności od rodzaju domku. Przed i po sezonie oferujemy atrakcyjne zniżki. Domki są do wynajęcia od soboty do soboty z możliwością wydłużenia pobytu.
 
Kameralny charakter obiektu oraz malownicza, zaciszna lokalizacja zapewnią Państwu spokojny i udany letni wypoczynek.
 
Zapraszamy Państwa od czerwca do połowy września.
Realizacja: Lakre.pl